У дев'ятьох медпрацівників на Харківщині підозрюють COVID-19

У дев'ятьох медичних працівників у Харківській області встановлена підозра на коронавірусну хворобу. Шестеро з них госпіталізовані. 

Це інформація голови Харківської облдержадміністрації Олексія Кучера.

«Станом на ранок 9 квітня встановлено коло осіб, які контактували з тими, в кого встановлені підозри (включаючи підтверджені випадки). Загалом таких контактних осіб — 249. Усі вони перебувають на самоізоляції. Окремо слід акцентувати увагу на медиках. Наразі зафіксовано підозри на COVID-19 у 9 медичних працівників — вони не пов'язані з обслуговуванням хворих на коронавірус. 6 з них госпіталізовані, 3 на самоізоляції.

47 медпрацівників визначено як контактних осіб (ця цифра включається в загальну 249). 30 з них контактували з колегою, в якої згодом зафіксували підозру на COVID-19 (підозра не пов’язана з обслуговуванням хворих на коронавірус). Ще 17 медиків (з різних лікарень) контактували з особами, у яких зареєстровано підозру на коронавірус», — написав Кучер в Telegram.

За його даними, серед трьох госпіталізованих з діагнозом COVID-19 один хворий перебуває в реанімації на підтримці зволоженим киснем (кисневій масці). 

«Серед осіб, у кого ще не підтверджена підозра на коронавірус, госпіталізовано 13 осіб, з них двоє — на підтримці зволоженим киснем, але не в реанімації. Загалом на лікуванні в інфекційних лікарнях станом на ранок знаходилося 16 осіб», — зазначає голова ОДА. 

Ще двоє хворих, а також інші особи із підозрою на COVID-19 самоізольовані, написав Кучер. 


Відучора на Харківщині 5 підтверджених випадків на коронавірус.

Читайте також: Зупинити коронавірус: хроніка подій у Харкові

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.