Web Analytics

У Дергачівській громаді працюватимуть сімейні лікарі з Литви

Упродовж місяця жителів Дергачівської громади Харківської області обстежуватимуть і консультуватимуть литовські фахівці. Вони приїхали за ініціативи громадського руху Blue/Yellow for Ukraine, що допомагає Україні протистояти російській агресії.

Про прибуття литовських медиків повідомили у Дергачівській міській раді.

«З 25 квітня у старостинських округах Дергачівської громади за підтримки благодійної організації Blue/Yellow for Ukraine починає працювати група литовських сімейних лікарів», — зазначили у міськраді.

Медики обстежуватимуть жителів громади, зокрема маломобільних і паралізованих, надаватимуть консультації щодо лікування та профілактики хронічних захворювань, забезпечуватимуть психологічну допомогу.

Усі послуги — безкоштовні.

За більш детальною інформацією та щодо запису на прийом дергачівців просять звертатися до старост або уповноважених працівників старостинських округів.

Фото: Дергачівська міськрада

Троє медиків працюватимуть на Дергачівщині упродовж місяця, розповіли у Blue/Yellow for Ukraine.

«Вони допомагатимуть встановити діагнози, оцінюватимуть загальний стан здоров’я і соціальне становище людей», — кажуть в організації.

Лікарі також привезли до України обладнання для аналізів та медикаменти.

Міжнародний громадський рух Blue/Yellow for Ukraine допомагає військовим і цивільним українцям протистояти російській агресії. Він об’єднує громадян Литви, України, Швеції, Німеччини, США, Канади, Польщі та інших країн.


На початку квітня міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас відвідав зруйнований російськими обстрілами район Північної Салтівки та село Циркуни під Харковом.