Web Analytics

У Дергачах відбудовують 20 багатоквартирних будинків, пошкоджених росіянами

У Дергачах Харківської області одночасно відбудовують 20 багатоквартирних будинків, які отримали різні пошкодження від російських обстрілів навесні минулого року. 

Про це повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко

На вул. 23 Серпня роботи ремонтують дев'ять об'єктів. Як пояснює Задоренко, ці будинки розташовані близько до промислової зони, по якій росіяни завдавали авіаційних ударів. Будинки мають різний ступінь пошкодження, на двох роботи — на завершальному етапі. 

Фото: Харківська обласна військова адміністрація

«Передбачено модернізацію кожного об’єкта: заміну та утеплення дахів, утеплення фасадів, заміну вікон, ремонт балконів та під’їздів, вхідних груп», — зазначає Задоренко.

На вул. Центральній капітально ремонтують одразу 11 будинків. Їх виконають у єдиному стилі, обіцяє голова громади.

Фото: Харківська обласна військова адміністрація

За інформацією Задоренка, відбудовують на умовах співфінансування: основна частина йде з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, також виділяються кошти з обласного та місцевого бюджетів. Загальна вартість — 207 млн грн.

До кінця року відбудову цих будинків підрядники мають завершити повністю.  

Фото: Харківська обласна військова адміністрація

Загалом, за даними адміністрації громади, на Дергачівщині зараз реалізують 132 проєкти відновлення

На території громади росіяни зруйнували чи пошкодили 7400 будівель різного типу, і ця статистика збільшується, оскільки обстріли деяких населених пунктів тривають. 


У Чугуєві Харківської області приводять до ладу будинки в районі «Авіатор», які зазнали руйнації під час бойових дій, і облаштовують укриття.

Блок новин за темою

Новини за темою

Фото: Харківська обласна військова адміністрація