Web Analytics

У деокупованому Вовчанську відкриють відділення «Укрпошти»

На Харківщині відновлюють видачу пенсій у звільнених від російських загарбників громадах. У Вовчанську планують відкрити стаціонарне відділення «Укрпошти», пенсії розноситиме листоноша.

Наразі у звільнених громадах працюють і стаціонарні, і мобільні відділення, розповів керівник Харківської дирекції «Укрпошти» Юрій Савченко. Одне стаціонарне може обслуговувати до шести населених пунктів, пересувне — до 14.

«Плануємо з наступного тижня запустити стаціонарне відділення «Укрпошти» у Вовчанську. У такий спосіб зможемо видати пенсії маломобільним групам населення, адже з’явиться листоноша, що безпосередньо рознесе пенсії за адресами», — зазначив Савченко.

До деяких громад поштарі ще не можуть потрапити через безпекову ситуацію.

«За Вовчанськ на північно-східний напрямок є дорога, куди ми ще не маємо доступу. Також не дозволяють проїзд до Дворічанської громади. Проте нам дають допуск до Куп’янської громади, яка розташовується на східному березі. Плануємо продовжити до 30 листопада виплатний період, адже необхідно видати пенсію громадянам, які її не отримували кілька місяців», — каже Савченко.

Фото: Facebook/Ігор Смілянський

Начальник головного управління Пенсійного фонду в Харківській області Віктор Ачкасов назвав громади, де вже відновили роботу сервісні центри ПФУ:

  • Балаклія, Ізюм та Барвінкове Ізюмського району;
  • Шевченкове, Куп’янськ, Великий Бурлук Куп’янського району;
  • Вовчанськ Чугуївського району;
  • Дергачі Харківського району.

У Боровій Ізюмського району та у Дворічній Куп’янського району сервісні центри поки не працюють

За даними Харківської обладміністрації, на обліку в регіоні наразі майже 730 тис. отримувачів пенсій, з них на деокупованих територіях — 166 тис.


Стаціонарні відділення «Укрпошти» вже відкрили в Балаклії, Ізюмі, Куп’янську тощо.