У чотирьох харківських вишах шукають вибухівку

Навчальні заклади перевіряють вибухотехніки та кінологи. Студентів і викладачів евакуюють.

Про замінування чотирьох вищих навчальних закладів у Харкові правоохоронцям повідомили сьогодні електронною поштою, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Йдеться про Харківський національний університет міського господарства, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський національний університет мистецтв і Харківський національний педагогічний университет.

Будівлі та території навкруги оглядають вибухотехніки та кінологи. Людей евакуюють.

Фото: Telegram/h_harkov

UPD 11 червня: Вибухівку також шукали у двох навчальних закладах на вулиці Сумській. Перевірку всіх шести завершили увечері 10 червня. Правоохоронці обстежили  майже 200 квадратних метрів, евакуювали понад 13,5 тисячі людей. Жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин не виявили.

«Повідомлення зареєстровані у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень територіальних відділів поліції. Вирішується питання щодо кваліфікації події за Кримінальним кодексом України», — зазначили в поліції.

Масові повідомлення про замінування об'єктів на Харківщині надходять до правоохоронців з 21 квітня. Вибухівку шукали в готелях, торговельних центрах, школах, університетах і коледжах, районних адміністраціях, на заводах тощо. Жодних небезпечних предметів правоохоронці не знайшли.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.