Web Analytics

Терехов назвав ситуацію з будівництвом біля Саржиного яру «неприємною подією»

Харківський міський голова Ігор Терехов визнав брак комунікації з громадою щодо ідеї будівництва багатофункціонального центру у Харкові і запевняє, що сам не знав деталі запропонованого проєкту.

Питання будівництва у Харкові багатофункціонального центру, що викликало спротив серед харків'ян, Ігор Терехов прокоментував у телемарафоні вранці 15 серпня. 

«Міська влада сповідує відкритість, доброчесність для того, щоб суспільство розуміло, що і як робить міська влада, які тендери проводяться, дії міської влади. Хочу навести такий приклад: у нас була дуже неприємна подія, коли біля Саржиного яру було об'явлено тендер на проєктування, а потім будівництво багатофункціонального центру. Це перш за все центр, який мав би забезпечувати безпечний простір для людей. Але ті керівники, які об'явили цей тендер, не довели свою позицію до суспільства, не довели до мене позицію щодо технічного завдання на проєктування, і тому я вирішив цей тендер відмінити. І зараз працюють наші спеціалісти для того, щоб все було відкрито, чесно, прозоро, щоб громада, суспільство знали всі дії, яка робить міська влада», — сказав Терехов. 

У новому проєкті мають передбачити підземний простір.  

«Стосовно цього тендеру, то він скасований. Але буде технічне завдання. Технічне завдання повинно відповідати війні. Я маю на увазі, що цей простір потрібно збудувати під землею. Крім цього, ми дуже ретельно разом із громадськими діячами, разом з громадою вирішимо, на якому місці буде побудовано це підземне укриття. Технічне завдання буде ретельно проаналізовано, і будемо тоді оголошувати тендер на проєктування, а потім тендер на будівництво», — сказав міський голова. 

15 серпня міська влада підписуватиме декларацію з НАЗК про розбудову доброчесності. Терехов назвав це важливим кроком для Харкова, «бо це відкритість, демократія».

Що передувало заяві мера Харкова, читайте у матеріалі «Пікнік за інтересами, хор, поліція та воєнкоми: як харків’яни обстоювали Саржин яр».