Web Analytics

Терехов розповів, скількох людей відселять після удару РФ по будинку на Мироносицькій

Сімом людям нададуть тимчасове житло у гуртожитку після російського ракетного удару по житловому будинку на вулиці Мироносицькій 29 січня. 

Про це журналістам 30 січня розповів Харківський міський голова Ігор Терехов

terekhov.mp3

«Що стосується відселення, у нас є така можливість. Зараз займаємося цим. Це семеро людей, які будуть відселені. У нас є гуртожитки для відселення цих людей. У будинку живе багато людей, але, на щастя, було небагато людей, коли був цей приліт. Частково буде демонтований цей під'їзд, що стосується інших під'їздів, там немає глобальних руйнувань. Ми будемо розбирати його [зруйнований під'їзд], а потім будувати заново», — сказав Терехов. 

Він додав, що місто допоможе родині загиблої жінки.  

«Евакуація з міста? А є безпечні місця? Це кожен вирішує для себе. Але зараз місць, які є безпечні для людей, в Україні немає», — прокоментував міський голова. 

За словами Терехова, в уцілілих під'їздах максимум до завтра відновлять газо- та електропостачання. Також планують подати тепло і воду. 


Вибух у Харкові пролунав близько 22:55. Ракета влучила у дах 4-поверхового житлового будинку у центрі Харкова (Київський район), зруйновано квартиру на верхньому поверсі. Спалахнула пожежа.