Теракт біля Палацу спорту: стало відомо, коли розглянуть апеляції

Харківський апеляційний суд призначив до розгляду апеляційні скарги у справі про теракт біля Палацу спорту. Наприкінці грудня обвинувачених у справі відпустили під час обміну утримуваних осіб. Як вони братимуть участь у засіданні, поки не відомо. 

Суд виніс ухвалу про закінчення підготовки апеляційного провадження 21 лютого. 

«Закінчити підготовку провадження до апеляційного розгляду. Призначити апеляційний розгляд провадження за апеляційними скаргами захисника Дугіної Д.О. в інтересах обвинуваченого ОСОБА_1 , захисника Дьоміної М.В. в інтересах обвинуваченого ОСОБА_2 , захисників Нагорного І.В., Тихоненкова Д.А. в інтересах обвинуваченого ОСОБА_3 на вирок Фрунзенського районного суду м. Харкова від 28 грудня 2019 року відносно ОСОБА_1 , ОСОБА_3 , ОСОБА_2 на 28 травня 2020 року о 10-00 годині», — йдеться в ухвалі, опублікованій у Єдиному державному реєстрі судових рішень 4 березня. 

Обвинувачені у справі про теракт біля Палацу спорту під час розгляду у суді першої інстанції. Фото Павла Пахоменка

Фрунзенський райсуд Харкова засудив усіх трьох обвинувачених у теракті біля Палацу спорту до довічного ув'язнення і відпустив з-під варти під особисте зобов'язання — їх віддали бойовикам під час звільнення утримуваних осіб. 

Слухайте такожЯк суд оголошував вирок у справі про теракт біля Палацу спорту у Харкові. Подкаст

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.