Web Analytics

Телевізор на площі Свободи загрожує безпеці — Кернес

Харківський міський голова Геннадій Кернес каже, що телевізор, встановлений на будівлі Палацу дитячої та юнацької творчості на площі Свободи, загрожує безпеці громадян. Поліція і працівники СБУ, за словами Кернеса, не сприяють його демонтажу. 

Про це він заявив сьогодні на сесії Харківської міської ради, передає кореспондент «МедіаПорта».

За словами Кернеса, екран розмістили на будівлі «без дозволу міської влади».

«Ми маємо два рішення виконкому про знесення, ми маємо два рішення Комісії з надзвичайних ситуацій про те, що це небезпечна річ, і вона може, Боже борони, впасти на людей. Але коли ми приїжджаємо демонтувати, одразу з’являється машина поліції, яка нічого не робить, проте охороняє тих, хто охороняє цей щит, з’являються працівники Служби безпеки. Ось з чим боротися треба — ми знайшли суперечку між тими, хто це незаконно встановив, і підготували документи для знесення, але не можемо прибрати це свавілля, бо поліція і Служба безпеки стоять на боці цих, вибачте, порушників», — заявив міський голова.

Палац дитячої та юнацької творчості (колишній Палац піонерів) є пам'ятником архітектури місцевого значення, додав Кернес.

Телевізор там з'явився нещодавно. На ньому транслюється як комерційна реклама, так і іміджеві ролики, зокрема, із зображенням голови ХОДА Юлією Світличною, заступника голови Харківської облради Володимира Скоробогача. За чиєю ініціативою його було встановлено, Кернес не сказав. 

З питанням, чи дійсно поліція не сприяє демонтажу, «МедіаПорт» звернувся до відділу комунікації Головного управління Нацполіції у Харківській області. Там пообіцяли прокоментувати пізніше. 

Міський голова також критично висловився щодо розташування намету волонтерів на майдані Свободи. «Досить, мабуть, перетворювати майдан на якийсь новий торговий центр...», — заявив мер.

Читайте MediaPort у Telegram