Телевізор на площі Свободи, про який говорив Кернес, демонтують

Телевізор на будівлі Палацу дитячої та юнацької творчості, який Харківський міський голова Геннадій Кернес нещодавно назвав «небезпечним» і «незаконно встановленим», сьогодні вранці почали демонтувати.

Наразі біля будівлі Палацу стоять вантажівки комунального підприємства «Міськелектротранссервіс» і автовежі. Робочі знімають елементи екрану, встановленого на рівні другого поверху. 

Також демонтують один з рекламних щитів на даху.

Ділянку, де ведуться роботи, частково огородили, проте її можна оминути — проїзд майданом Свободи не перекрито.

На телевізорі транслювалася як комерційна реклама, так і іміджеві ролики, зокрема, із зображенням голови ХОДА Юлії Світличної, заступника голови Харківської облради Володимира Скоробогача. На сесії Харківської міськради 27 квітня мер Геннадій Кернес висловився проти екрану: заявив, що він є «небезпечним» і встановленим «без дозволу міської влади». Кернес також заявив, що поліція і СБУ не дозволяли комунальникам демонтувати телевізор. Правоохоронці заяву міського голови лишили без коментарів. На місці демонтажу є поліція. Конфлікту немає.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.