Web Analytics

Тарифи в метро: суд відмовив «Харківському антикорупційному центру»

Другий апеляційний адміністративний суд Харкова не задовольнив вимоги громадської організації «Харківський антикорупційний центр», який оскаржував рішення про закриття провадження щодо тарифів у харківському метро.

Колегія суддів під головуванням Миколи Гуцала винесла рішення сьогодні, підтвердив «МедіаПорту» представник ГО «Харківський антикорупційний центр» Євген Лісічкін.

Після отримання повного тексту рішення юристи організації планують звертатися до Верховного суду України.

На подання касаційної скарги відводиться 30 днів.

Апеляція на закриття справи про тарифи в наземному електротранспорті ще не розглянута. Засідання призначене на 15 серпня. 


3-го та 10 червня Харківський окружний адміністративний задовольнив клопотання представника виконкому Харківської міськради і закрив провадження за позовами громадської організації «Харківський антикорупційний центр» щодо тарифів у трамваях, тролейбусах та метро.

Суд дійшов висновку, що, перезатвердивши тарифи 22 травня, виконавчий комітет Харківської міськради виправив викладені у позові порушення, а саме: недотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Представники громадської організації вимагали, щоб суд розглянув позови по суті. Закриття проваджень, як пояснювали позивачі, позбавляє харків’ян права на відшкодування за той час, коли підвищені тарифи діяли на підставі рішення, ухваленого в порушення вимог законодавства.