Web Analytics

Ситуація на Куп’янському напрямку «складна, але контрольована» — Синєгубов

Українські захисники тримають позиції на Куп’янському напрямку в Харківській області та не дають армії рф просуватися. Евакуація цивільних триває, минулої доби вивезли ще 48 людей.

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Ситуація наразі складна, але контрольована. Наші воїни постійно завдають ураження ворогу. Окупанти відступають на свої позиції. Ворог намагається десь окремими групами просуватися. Однак йому це не вдається, і він вимушений проводити постійно заміну свого особового складу, військової техніки, проводити ротації тощо», — розповів він.

За словами Синєгубова, армійці рф намагаються бити по логістичних об’єктах на Куп’янщині, аби ускладнити цивільним пересування

«Перебувати там наразі дуже небезпечно. Ворог б’є і по центральній частині міста, і по житловим будинкам з усіх видів озброєння — артилерії, авіації, мінометів, танків. Чи не щодня маємо трагічні випадки поранень цивільного населення, як у Куп’янську, так і в районі», — додав голова ОВА.

Евакуація жителів Куп’янщини триває, 22 серпня вивезли ще 48 людей. Загалом з 9 серпня, коли оголосили обов’язкову евакуацію, вже зголосилися виїхати понад 600. Синєгубов каже, що людей забезпечують гуманітарною допомогою, їжею, фінансовою та юридичною підтримкою, тимчасовим житлом.

Усі охочі можуть звертатися з питань евакуації:

  • до Єдиного координаційного гуманітарного центру — (050) 789 01 24, (063) 789 64 74 (цілодобово);
  • на гарячу лінію Куп'янської міської військової адміністрації — (098) 941 23 00 (щодня з 9:00 до 16:00).

Минулої доби, 22 квітня, від обстрілу спалахнуло поле в селі Глушківка на Куп'янщині, напередодні зазнав пошкоджень житловий будинок в селищі Куп’янськ-Вузловий.

Фото на головній: ГУНП у Харківській області