Web Analytics

Сирський розповів про просування 92-ї бригади на Сватівському напрямку

92 окрема механізована бригада відбила російську атаку на Сватівському напрямку та контратакувала окупантів. 

Про це під час поїздки на передову розповів командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський, повідомила 4 червня пресслужба Сухопутних військ.

За словами Сирського, російська армія посилила угруповання штурмовими загонами з в'язнів «Шторм Z» та перейшла в атаку, намагаючись прорвати українську оборону і розвинути наступ. 

Де наступають окупанти

  • Російська армія наступає в районах населених пунктів Масютівка (Куп'янський район Харківської області), Новоселівське, Куземівка (Сватівський район Луганської області), Білогорівка (Сєвєродонецький район Луганської області), Макіївка, Спірне (Донецька область). 

«В ході живого спілкування з командирами підрозділів ми розробили та реалізуємо нові підходи і бачення найскорішого досягнення успіху на окремих ділянках фронту. Кожні такі дії потребують ретельного планування, кропіткої підготовки військовослужбовців для їх практичного виконання», — сказав генерал-полковник Сирський. 

Олександр Сирський відзначив дії 92 бригади на Сватівському напрямку. Фото: Telegram-канал Сухопутних військ ЗС України

«Тоді навіть чисельна перевага не допомагає ворогу. Як приклад, хочу відмітити роботу підрозділу 92 окрема механізована бригади, який не лише відбив атаку ворога на Сватівському напрямку, але й успішно контратакував і на його «плечах» просунувся вперед на 400 метрів. Інший приклад, це успішні дії військовослужбовців 80 окремої десантно-штурмової бригади, які щоденно, крок за кроком, грамотними тактичними діями звільнили значну ділянку території в районі Іванівського лісу», — сказав Сирський.

Бої в цих районах тривають майже цілодобово, зазначає Командування Сухопутних військ.