Web Analytics

«Сигнал до людей»: в ОВА пояснили, що означає посилення мобілізації на Харківщині

Харківська обласна військова адміністрація виконує команду Генерального штабу Збройних сил України з підготовки резерву для армії. 

Результати наради ОВА за участі військових та представників місцевої влади в ефірі телемарафону 26 серпня прокоментував заступник голови Харківської ОВА Євген Іванов

«Ті заходи, які відбувалися протягом всього часу війни, і будуть відбуватися. Був наголос на тому, що не буде послабшання мобілізації, я б сказав так. Ті заходи, які були, будуть і надалі. Уточнення, збір даних людей, робота ТЦК у цьому напрямку і підготовка резерву для формування майбутніх військових частин і таке інше», — сказав Іванов. 

За його словами, формат роботи не зміниться. 

«Повістка означає обов’язково прибути до ТЦК для уточнення даних і далі у більшості випадків людина стає у резерв і в майбутньому вона може бути задіяна у відповідних заходах. Нічого принципово нового не буде відбуватися», — додав він. 

Заступник голови обладміністрації каже про посилення мобілізації на Харківщині як про «сигнал». 

«По-перше, це команда Генерального штабу. Ми виконуємо її як обласна військова адміністрація. По-друге, у цьому є соціально-політичний підтекст. Це сигнал до людей, суспільства, що перемога ще не за нами, війна ще триває. З боку ворога зосереджено біля наших кордонів на Луганщині близько 100 тис. особового складу. Щоденно — спроби наступу і штурми на Куп’янському напрямку, щоденно наші воїни відбивають ці атаки, тримають кордон. Жодного метру території не втрачено, але потрібно бути готовими до того, що для наших ЗСУ незабаром потрібна буде додаткова жива сила, тому йшла мова у такому форматі про посилення мобілізації», — пояснив Іванов. 

25 серпня в інтерв'ю «Радіо Свобода» начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов повідомив, що російська влада розглядає варіант додаткового призову 450 тисяч людей.

Читайте також: Російські окупанти обстріляли село Подоли на Харківщині: є загиблі