Web Analytics

Світлична відмовилася відповідати на питання про своє політичне майбутнє

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична не відповіла на питання, чи надходили до неї пропозиції щодо співпраці з командою Володимира Зеленського. 

Деякі голови обласних державних адміністрацій пішли у відставку, не чекаючи завершення повноважень. Чому Юлія Світлична вирішила цього не робити і чи планує, коли саме, а також яким бачить своє політичне майбутнє, чи надходили до неї пропозиції співпраці з командою Зеленського, кореспондент «МедіаПорта» спитав сьогодні у голови ХОДА після відкриття відремонтованих за підтримки Євросоюзу приміщень обласної лікарні. 

«Я вже декілька разів відповідала на це питання, але відповім ще раз», — сказала Світлична. 

— Ви не дали його завершити.

«Ми користуємося у своїй діяльності виключно законодавством України. Все буде відповідно до процедури чинного закону. Поступово, системно і так, звичайно, як вирішить Президент України. Але ми в першу чергу сьогодні зосереджені на розвитку території, встановленні безпеки, миру і, звичайно, покращенні умов життя всіх харків'ян», — зазначила вона.

Фото: kharkivoda.gov.ua

Уточнюючі питання кореспонденту «МедіаПорта», в тому числі про те, чи балотуватиметься Світлична до парламенту, з БПП чи ні, а також, як прокоментує чутки про ймовірне призначення в МВС, поставити не вдалося: модераторка дозволила питати тільки по темі заходу, хоча більше ні у кого питань не було.

Кореспондент звернувся до голови облдержадміністрації після заходу, на що Юлія Світлична сказала, що вже на все відповіла. Голова прес-служби ХОДА Вікторія Аннопольська додала: коментарів не буде.