Web Analytics

Світлична складає повноваження голови депутатської групи «Єдність і розвиток Харківщини»

Ексголова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична більше не очолюватиме депутатської групу, створену за її ініціативою, лишає головування у комісії облради і братиме «активну участь» у місцевих виборах. 

Про це йдеться на її сторінці у Facebook

Допис Світличної присвячений місцевим виборам 2020 року.

Вона розмірковує над процесом децентралізації, змінами до Конституції щодо місцевого самоврядування, виборчого законодавства і формування місцевих рад.

Своєю діяльністю як голови депутатської групи «Єдність і розвиток Харківщини» у Харківській облраді Світлична задоволена. На її думку, за цей час «стабільність вдалося зберегти, в політику і популізм не загралися, рівень соціально-економічного розвитку Харківської області був найвищим в Україні, довіра людей до дій обласної адміністрації на той момент було найвищим у країні». 

«Мета досягнута, задачі виконані, 2019 рік завершений, у зв'язку з чим складаю з себе повноваження керівника депутатської групи», — йдеться у дописі. 

Світлична також повідомила, що складає повноваження голови постійної комісії облради з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва. 

«Вже через пів року почнеться процес виборів нового складу облради, політичний процес вже йде, і, щоби уникнути навіть думки про використання якихось преференцій чи адмінресурсу, складаю повноваження і керівника комісії соцеконом розвитку», — повідомила депутатка. 

«Мені часто ставлять питання: буду/не буду, йду/не йду, беру участь/не беру участі, створюю/не створюю. Відповідаю: так). Брати участь у виборах і розвитку країни буду. Активну. Рада, що збирається відмінна команда. У якому форматі і деталі — незабаром», — зазначає Світлична.

Після зміни керівництва ОДА з депутатської групи Світличної вийшли сім депутатів. На першій після призначення Олексія Кучера сесії Світличної, як і Ігоря Райніна, який очолив обласний осередок «Опозиційної платформи — За життя», не було. 

Раніше Світлична, як і Райнін, представляла в облраді фракцію «БПП Солідарність». Нині позафракційна. Фракція «БПП Солідарність» перестала існувати у грудні 2019 року.