Світлична «працює у звичайному режимі» — коментар ХОДА

У Харківській обласній держадміністрації прокоментували питання ЗМІ щодо того, чи подасть голова ХОДА Юлія Світлична у відставку після виборів Президента України, як вже зробили її колеги з кількох регіонів.

У прес-службі Харківської обладміністрації заявили, що голова ХОДА Юлія Світлична «працює у звичайному режимі відповідно до діючого законодавства», а всі заходи, соціально-економічні програми та регіональні проекти продовжують реалізовуватися.

«Також Юлія Світлична вважає, що в першу чергу треба говорити про принципи подальшого будівництва держави та розвитку регіону. Все інше — другорядне», — зазначили у прес-службі.

Дії інших голів обласних державних адміністрацій у ХОДА не коментуватимуть.

Фото: kharkivoda.gov.ua

Про наміри піти у відставку після виборів вже повідомили голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко і голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Відповідно до закону «Про місцеві адміністрації», голови обласних держадміністрацій призначаються на строк повноважень Президента України. У разі обрання нового глави держави — продовжують здійснювати свої повноваження до призначення їх наступників.

Другий тур виборів Президента України відбувся 21 квітня. За результатами підрахунку 99,98% електронних протоколів, Володимир Зеленський перемагає з 73,23% голосів, у Петра Порошенка — 24,45%.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.