Web Analytics

Світлична анонсувала «принципові зміни» в обладміністрації

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична оголосила про початок «перезавантаження» райадміністрацій та структурні і кадрові зміни в ХОДА.

«Найближчим часом ми розпочнемо оновлювати управлінські команди, що працюють у районних державних адміністраціях Харківської області. Принципові зміни відбудуться і в обласній державній адміністрації — як у структурі, так і в кадровому складі. Також проаналізуємо ефективність роботи всіх територіальних органів центральної влади та державних підприємств — для того, щоб представити свої висновки та пропозиції Президенту та новому складу уряду, який буде сформовано після виборів до Верховної Ради України», — йдеться у заяві Світличної на сайті ХОДА. 

Після вступу на посаду президента Володимира Зеленського в ряді областей відбулися кадрові зміни

Юлія Світлична продовжує очолювати Харківську обласну державну адміністрацію. 

За Законом України «Про місцеві державні адміністрації», голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду президентом України за поданням Кабінету міністрів на строк повноважень глави держави. Кандидатури на посади голів районних державних адміністрацій Кабінету міністрів України вносяться головами відповідних обласних державних адміністрацій.