Web Analytics

Суд звільнив з-під варти екс-регіонала Єфремова

Апеляційний суд Києва задовольнив скаргу захисту та змінив екс-голові парламентської фракції Партії регіонів Олександру Єфремову запобіжний захід з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт. 

Про це повідомив адвокат Єфремова Андрій Смирнов

«Апеляційний суд Києва задовольнив нашу апеляційну скаргу та застосував відносно Олександра Єфремова запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Після трьох років автоматичного, незаконного і, головне, бездоказового тримання під вартою Олександр Єфремов їде додому», — написав він. 

«Традиційна подяка Конституційному Суду за турботу про держзрадників і терористів...», — відкоментувала у свою чергу речниця генпрококурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

Олександра Єфремова звинувачують за кількома статтями, в тому числі — посягання на територіальну цілісність України. 

Його затримали у 2016 році в аеропорту Бориспіль, взяли під варту та помістили в СІЗО на території міста Старобільськ на Луганщині. Справу Єфремова розглядає Старобільський районний суд Луганської області.

Наприкінці червня цього року Конституційний Суд України визнав неконституційною норму Кримінального процесуального кодексу України щодо безальтернативності запобіжного заходу для обвинувачених у злочинах проти нацбезпеки.