Суд відсторонив Супрун від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я

Окружний адміністративний суд Києва заборонив в.о. міністра охорони здоров'я Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень керівника Міністерства охорони здоров'я.

Про ухвалу Окружного адміністративного суду Києва щодо Уляни Супрун повідомили у прес-службі Мінздраву, посилаючись на ЗМІ.

«Як стало відомо Міністерству охорони здоров’я України із засобів масової інформації, Окружний адміністративний суд м. Києва частково задовольнив заяву народного депутата та заборонив доктору Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я. Консультуємось з юристами. Триматимемо в курсі. Працюємо!» — йдеться в повідомленні.

Фотокопію ухвали суду про забезпечення адміністративного позову оприлюднив на своїй сторінці в Facebook народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук. Він також написав, що діє за дорученням лідера партії Олега Ляшка.

У тексті йдеться, що до Окружного адмінсуду надійшов позов Мосійчука до Уляни Супрун і Кабінету міністрів. Позивач просив суд «встановити відсутність у Супрун Уляни Надії компетенції (повноважень)» щодо перебування на посаді.

Як зазначається в ухвалі суду, Мосійчук посилався на «протиправність дій» Супрун, «оскільки її призначення на вказану посаду у встановленому порядку здійснено не було».

Також зазначається, що докази, «які б спростували зазначені позивачем обставини, в матеріалах справи відсутні, а тому вони беруться судом до уваги в якості обґрунтування наявності додаткових підстав для забезпечення адміністративного позову». Правова оцінка таких обставин підлягатиме встановленню під час судового розгляду справи по суті.

Фото: Facebook/igor.mosijcuk

Суд ухвалив задовольнити позов частково.

«Заборонити першому заступнику Міністра охорони здоров’я України Супрун Уляні Надії вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень Міністра охорони здоров’я України […]», — йдеться в тексті ухвали.

Ухвала підлягає негайному виконанню, але може бути оскаржена протягом 15 днів.

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко повідомив, що не бачить юридичних підстав для відсторонення Супрун.

«Уляна Супрун була призначена на свою посаду у повній відповідності до чинного законодавства України. Не бачу жодних підстав для відсторонення її від посади в.о. Міністра. Бачу лише наміри старої корумповано-мафіозної системи здійснити спробу повернути корупційні схеми у систему охорони здоров‘я!» — написав Розенко у Facebook

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.