Суд призначив заставу для чиновника Харківської ОДА

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід директору Департаменту капітального будівництва Харківської облдержадміністрації Андрію Винниченку.

Суд частково задовольнив клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє пресслужба САП, і взяв Винниченка під варту з можливістю внесення застави у розмірі 300 прожиткових мінімумів — 630600 грн. 

ВАКС ОБРАВ ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД ПОСАДОВЦЮ ХАРКІВСЬКОЇ ОДА 6 серпня 2020 року за клопотанням прокурора #САП та детективів...

Опубліковано Спеціалізована антикорупційна прокуратура Четвер, 6 серпня 2020 р.


 

Посадовця затримали 5 серпня після одержання 1,32 млн грн хабаря.

За версією НАБУ та САП, посадовець, який раніше очолював управління паливно-енергетичного ко Харківської області, «вирішив переконати особу, яка діяла від імені ТзОВ, яке потребувало приєднати свої електроустановки до мереж, надати неправомірну вигоду нібито з метою її подальшої передачі керівництву АТ «Харківобленерго».

Чиновника підозрюють у замаху на шахрайство (ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190) та пропозиції неправомірної вигоди службовій особі (ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27; ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 369 КК України). 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.