Web Analytics

Суд не розглянув скарги обвинувачених у теракті біля Палацу спорту

Харківський апеляційний суд закрив провадження за апеляційними скаргами обвинувачених у справі про теракт біля Палацу спорту, які вважають незаконним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. 

Про це «МедіаПорту» повідомила речниця Харківського апеляційного суду Євгенія Бондаренко.

Колегія суддів під головуванням Сергія Шабельнікова оголосила тільки резолютивну частину ухвали. Повний текст рішення оголосять 9 серпня. 

Обвинувачені спілкувалися із судом в режимі відеоконференції. Джерело фото: t.me/svitanokkh

На засіданні головуючий звернув увагу на те, що захист на підставі рішення Конституційного Суду від 13 червня 2019 року оскаржував ухвалу не про продовження терміну тримання під вартою, а про відмову у зміні запобіжного заходу.

«Фактично у цьому рішенні (рішенні Конституційного Суду — ред.) йдеться про можливість оскарження рішень суду першої інстанції щодо продовження строків тримання під вартою під час розгляду справи по суті в суді першої інстанції... Більше ніякі категорії з приводу цього питання Конституційним Судом не розглядалися», — сказав суддя.

Попри це, захист і обвинувачені просили розглядати скарги. 

Прокурор виступав проти. 

Засідання суду супроводжувалося акцією протесту за участі представників харківського Євромайдану та націоналістичних організацій.