Web Analytics

Studio-Fashion — інтернет-магазин всесвітньо відомих брендів

Де придбати одяг, взуття і аксесуари від провідних брендів за доступними цінами? Речі всесвітньо відомих марок представлені в інтернет-магазині Studio-Fashion.

Studio-Fashion — магазин, де можна придбати речі H&M (https://hm.studio-fashion.com/), Armani, Gucci, Dior, Adidas, Nike, Ralph Lauren та інших (загалом 714 брендів).

Фото: facebook.com/pg/studiofashioncom

Деякі з них є ексклюзивними і продаються у єдиному екземплярі. 

H&M — модний одяг на кожен день

Ця відома на весь світ компанія була заснована у Швеції ще в 1947 році. Тоді Ерлінг Перссон вирішив запропонувати людям те, чого вони хотіли, але не могли отримати, — одяг за доступними цінами. Його ідея полягала у тому, щоб зробити ставку на масового споживача, який не міг собі дозволити купувати одяг у бутиках, але хотів виглядати гарно. Сьогодні це одна з популярних марок у світі, яка виробляє якісний повсякденний одяг. На сайті ви можете переглянути одяг цього бренду і замовити телефоном або оформивши заявку. 

Краса і елегантність щодня з брендом Ralph Lauren

Ralph Lauren — американський бренд, який випускає продукцію класу «люкс». Власний бренд заснував Ральф Ліфшитц (Лорен) в 1967 році, зацікавившись дизайном одягу. З самого початку Лорен зробив ставку на людей з великим достатком, які можуть дозволити собі розкішні і дорогі речі. Крім одягу бренд випускає парфуми, модні аксесуари, взуття, білизну і різні предмети розкоші. Studio Fashion пропонує різні товари (чоловічий, жіночий, дитячий одяг, взуття, аксесуари) цього бренду з доставкою по Україні та країнах СНД.

Studio-Fashion — інтернет-магазин та бутік у Києві. Доставка здійснюється по всій Україні. Магазин пропонує акції та знижки. 

Опубліковано на правах реклами.