Стрибнув з мосту чи підштовхнули: версії смерті зниклого підлітка у Харкові

Правоохоронці розглядають три основні версії загибелі 15-річного Антона Логвінова, якого після майже двох діб пошуків 10 лютого знайшли мертвим під мостом на Олексіївці. 

Про це 12 лютого на брифінгу розповів начальник Слідчого управління Головного управління поліції Харківщини Сергій Чиж

«Слідством були висунуті версії: вбивство неповнолітнього, вчинене особою чи особами з кола його знайомих, близьких на ґрунті раптово виниклих конфліктів чи неприязних відносин. Друга версія — це вбивство, вчинене сторонніми особами, також, можливо, на ґрунті конфліктів, які були, або виникли раптово на мості чи в іншому місці. І, звісно, третя версія: мав місце нещасний випадок або самогубство», — сказав Чиж. 

За попереднім висновком експертів, підліток помер внаслідок падіння з висоти. Поруч з ним знайшли його речі, в тому числі мобільний телефон. 

«Судово-медичні експерти дали нам оперативну інформацію після розтину, що всі тілесні ушкодження, які були виявлені, характерні при падінні з висоти. Поки що інформації про будь-які інші тілесні ушкодження, що могли бути до падіння, не встановлено», — повідомив начальник Слідчого управління. 

Підтверджень, що хлопець міг стрибнути з мосту на мотузці, займаючись чимось екстремальним, слідчі не знайшли. Також відомо, що у родині (хлопець жив з матір'ю, вітчимом та молодшою сестрою) конфліктів не було. 

«Поки ми не доведемо або не спростуємо будь-яку ситуацію, ми вважатимемо, що це вбивство», — повідомив Сергій Чиж. 

Слідчі шукали записи з відеокамер в районі місця події та записи з відеореєстраторів авто, які проїжджали повз, «щоб зрозуміти, чи хлопець стрибнув з мосту, чи, можливо, був з кимось у конфлікті, хтось підштовхнув його», сказав начальник Слідчого управління. 

Поліція просить водіїв, які їхали мостом 8 лютого, надати відео з реєстраторів

«Дуже важливо, щоб громадяни, жителі Олексіївки, які їздять на автомобілях і у них є відеореєстратори, надали нам відео, і це відео дасть нам відповідь на всі наші запитання», — сказав Чиж.   

Слідчі дії на місці події тривали майже 10 годин. У справі призначили понад 10 експертиз: мають дослідити речі померлого, перевірити його мобільний телефон. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.