Web Analytics

Стало відомо, коли Верховний Суд розгляне касації Дронова і Зайцевої

Касаційний суд призначив розгляд скарг Олени Зайцевої і Геннадія Дронова на квітень 2020 року. 

«Закінчити підготовку та призначити касаційний розгляд кримінального провадження щодо ОСОБА_1 та ОСОБА_2 за касаційною скаргою захисника засудженої ОСОБА_1 — адвоката Плєтньової Ю. В. та касаційною скаргою захисника засудженого ОСОБА_2 — адвоката Токарева Г. В. на вирок Київського районного суду м. Харкова від 26 лютого 2019 року та ухвалу Харківського апеляційного суду від 14 серпня 2019 року на 03 квітня 2020 року о 10 годині 30 хвилин», — йдеться в ухвалі судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду Миколи Ковтуновича від 28 січня. 

У лютому 2019 року Геннадія Дронова і Олену Зайцеву засудили до максимального покарання за статтею ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України — 10 років ув'язнення та трьох років позбавлення права керування транспортними засобами. Суд визнав водіїв винними в аварії, внаслідок якої загинули шестеро пішоходів, ще шестеро людей отримали травми. Вирок набрав законної сили 14 серпня 2019 року. 

Захист обох засуджених оскаржив вирок.

Адвокатка Зайцевої просить суд скасувати вирок у частині засудження та стягнення відшкодування або змінити його, пом’якшивши до 5 років ув'язнення умовно. 

Дронов — скасувати вирок і призначити новий розгляд.

Читайте також: Де відбувають покарання Зайцева і Дронов. Графіка