Стало відомо, хто розглядатиме справу про ДТП на Сумській в апеляції

Дату засідання у справі про ДТП на Сумській в апеляційній інстанції мають визначити у найближчі два тижні. 

Кримінальне провадження про ДТП на Сумській надійшло до Харківського апеляційного суду сьогодні, 1 квітня, підтвердила «МедіаПорту» прес-секретарка суду Євгенія Бондаренко

За її словами, справу слухатиме колегія суддів у складі головуючого Володимира Протасова та суддів Олени Грошевої та Вікторії Яковлевої. 

Тепер упродовж трьох днів колегія має ухвалити, чи відповідають апеляційні скарги вимогам Кримінального процесуального кодексу, відкрити апеляційне провадження та упродовж десяти днів, призначити дату судового засідання.  

Суд першої інстанції призначив обвинуваченим у ДТП на Сумській по 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки. Обидва обвинувачені оскаржили вирок. Першим про це заявив 

В апеляції інтереси Зайцевої представлятиме Юлія Плетньова, донька судді Апеляційного суду Харківської області Володимира Плетньова, який пішов у відставку у 2018 році.

Читайте також: Захист Дронова оскаржив вирок

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.