Web Analytics

Спроба рейдерства: поліція розшукує чоловіка, який називає себе власником агрофірми

Слідчі оголосили в розшук Костянтина Рапоту, який у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб з липня значиться керівником сільгосппідприємства «Маяк» у Валківському районі.

«Співробітниками слідчого управління ГУНП в Харківській області розшукується Рапота Костянтин Олексійович, 1985 року народження, уродженець села Мельникове Валківського району Харківської області, який переховується від органів досудового розслідування.

Чоловік підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст.15 — ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 3 ст. 15 — ч.1 ст. 294 (масові заворушення), ч. 3 ст. 15 — ч.2 ст. 206-2 (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації), ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України», — повідомляє поліція.

Костянтин Рапота. Джерело фото: hk.npu.gov.ua

За даними поліції, 23 липня приватне сільськогосподарське підприємство «Маяк» у Валківському районі спробували захопити. Тоді поліцейські затримали 46 громадян, які при обранні запобіжного заходу в суді заявили, що наймалися охороняти підприємство.

Офіційно директором ПСП «Маяк» донедавна був Станіслав Губський. Він заявив про спробу рейдерського захоплення підприємства Костянтином Рапотою на підставі підроблених документів і незаконної зміни даних у держреєстрі.

Керівником підприємства, за інформацією сайту Мін’юсту, з липня і дотепер значиться Костянтин Рапота. У відеозверненні, опублікованому в YouTube, людина з таким іменем та прізвищем називає себе власником підприємства «Маяк» і розповідає про «злочинну змову» Губських і поліції.