Web Analytics

Справу про ДТП на Сумській повернуто до Київського райсуду

Харківський апеляційний суд не відкрив апеляційне провадження у справі про ДТП на Сумській. Справу повернули до Київського райсуду.  

Про це повідомила речниця суду Євгенія Бондаренко

За її словами, матеріали повернули в суд першої інстанції, щоб з ними в повному обсязі могла ознайомитися обвинувачена Олена Зайцева.

«4 квітня 2019 року суддею Харківського апеляційного суду Володимиром Протасовим постановлено ухвалу про повернення матеріалів кримінального провадження стосовно Олени Зайцевої та Геннадія Дронова до Київського районного суду міста Харкова для виконання вимог закону в частині забезпечення права учасників на ознайомлення. При перевірці апеляційних скарг суддею були встановлені обставини, які перешкоджають відкриттю апеляційного провадження. Обвинуваченою Оленою Зайцевою після проголошення вироку районним судом було подано заяву про ознайомлення з матеріалами кримінального провадження. Як встановлено судом апеляційної інстанції, в матеріалах справи є відомості про часткове її ознайомлення, лише з першим томом, в той час як справа складається із тринадцяти томів», — повідомила Бондаренко. 

Після оскарження справи з боку обох обвинувачених, Геннадія Дронова та Олени Зайцевої, кримінальне провадження про ДТП на Сумській надійшло до Харківського апеляційного суду. Автоматичним розподілом було встановлено склад суду, який розглядатиме справу у разі відкриття апеляційного провадження: Володимир Протасов (головуючий), Олена Грошева та Вікторія Яковлева.  

Упродовж трьох днів колегія мала ухвалити, чи відповідають апеляційні скарги вимогам Кримінального процесуального кодексу, та відкрити апеляційне провадження, а потім призначити дату судового засідання.