Web Analytics

Справу Цибульник передали до суду

Голову Новобаварської районної адміністрації Харкова підозрюють у декларуванні недостовірної інформації. Якщо її визнають винною, їй загрожує два роки ув'язнення.

Справу розглядатиме Жовтневий районний суд Харкова, повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області. Тетяну Цибульник підозрюють у декларування недостовірної інформації — за ст. 366-1 Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за цією статтею — два роки ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.

У прокуратурі нагадали, що йдеться про декларування коштовностей вартістю понад 600 тис. грн, які, за версією слідства, чиновниця не вказала у декларації.

«Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкт декларування зобов’язаний зазначити у декларації відомості про цінне рухоме майно, вартість якого перевищує 100 прожиткових мінімумів. У той же час у декларації голови адміністрації ані за 2016-й, ані за 2017 роки даних про ювелірні вироби на зазначену суму немає», — зазначили у прокуратурі.

Фото: Facebook/Тетяна Цибульник

Тетяна Цибульник обіймає посаду голови адміністрації Новобаварського району (до перейменування — Жовтневого) з 2011 року. Прикраси вилучили під час обшуку в рамках іншої кримінальної справи — за фактом розкрадання коштів та привласнення майна, призначеного для потреб закладів освіти. Провину в декларуванні недостовірної інформації Цибульник не визнає.

У жовтні 2018 року міський голова Генадій Кернес поклав на Тетяну Цибульник координацію Холодногірським районом. Колишньому очьльнику района Максиму Мусєєву Служба безпеки України висунула підозру в державній зраді. За заявою СБУ, в 2015 році в Криму його завербувала Федеральна служба безпеки Росії. Сам Мусєєв звинувачення заперечує і називає сфабрикованими. Наразі його звільнено з посади голови Холодногірської райадміністрації.

Читайте MediaPort у Telegram