Web Analytics

Справа родини, яка збирала дані про ЗСУ для рф у Вовчанську: слідчі оголосили ще одну підозру

Правоохоронці заочно оголосили підозру в державній зраді уродженцю Чугуївського району Харківщини, який виїхав до рф. За даними слідства, він збирав для російських спецслужб відомості про Сили оборони.

Підозрюваному 37 років, повідомили в Харківській обласній прокуратурі. Він з Вовчанська, але проживає в Бєлгородській області рф, отримав російське громадянство.

Правоохоронці стверджують, що чоловік налагодив контакт з російськими спецслужбами та тепер виконує їхні вказівки.

За даними слідства, він передавав відомості про бази та переміщення Сил оборони у Вовчанську та інших населених пунктах Чугуївщини. Після цього російська армія обстрілювала названі ним місця.

«Дані чоловік отримував від своєї матері та товариша, які залишились у Вовчанську. Під час розмов він випитував інформацію, не приховуючи, що робить це для російських спецслужб і для якнайскорішого захоплення Харківського регіону. Співрозмовники в бесідах використовували діалекти та найменування об’єктів у місті, які є зрозумілими для жителів», — йдеться в повідомленні прокуратури.

Чоловікові заочно оголосили підозру в державній зраді (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України). Його планують оголосити в розшук.

Передавав інформацію про Сили оборони на Чугуївщині російським спецслужбам, а самі дані збирав через рідну матір:...

Опубликовано Харківська обласна прокуратура Понедельник, 15 января 2024 г.

56-річну матір і 40-річного товариша звинувачують у незаконному поширенні інформації про ЗСУ (за ч. 3 ст. 114-2). Їм загрожує до 12 років за ґратами.

Справу матері розглядає Чугуївський міський суд Харківської області.

Чільне фото: Харківська обласна прокуратура

Блок новин за темою

Новини за темою