«Слуга народу» не планує висувати кандидата на вибори мера Харкова

Партія «Слуга народу» наймовірніше не буде висувати свого кандидата на позачергових виборах Харківського міського голови, але може підтримати одного з учасників перегонів.

Про плани щодо виборів мера Харкова представники політсили розповіли на брифінгу 6 вересня.

За словами голови парламентської фракції  «Слуга народу» Давида Арахамії, наразі партія не планує висувати свого кандидата.

«Я спілкувався з харків'янами, поки у них немає сильної кандидатури, яка може боротися, висувати з великою ймовірністю не будемо», — заявив Арахамія.

Очільник партії Олександр Корнієнко додав, що партія стежитиме за ситуацією, проводитиме опитування серед своїх виборців.

«Якщо вони будуть більшістю за когось, — а зазвичай вони так не поводять себе в Харкові, в нас вже був досвід — то, мабуть, тоді будемо підтримувати чесні перегони, й члени комісії будуть на сторожі законності в цьому процесі», — зазначив Корнієнко.

Керівника харківського обласного осередку партії Павла Сушка партія висувати не планує — за словами Корнієнка, «з великою ймовірністю».

Водночас, зауважив голова партії, кандидатів на місцеві вибори висувають місцеві організації.

«Я допускаю, що депутати міської або інших рад від «Слуги народу» можуть самовисуватися. Але це буде не висування від партії. Вони будуть самі нести відповідальність за свою кампанію, не зможуть використовувати символіку повноцінно тощо», — наголосив він.

Давид Арахамія й Олександр Корнієнко. Скріншот трансляції у Facebook


Позачергові вибори Харківського міського голови заплановані на 31 жовтня 2021 року. Їх призначили після смерті мера Геннадія Кернеса, який очолював Харків останні десять років. Кернес виграв на місцевих виборах у першому турі в жовтні 2020 року, але 16 грудня пішов з життя внаслідок ускладнень коронавірусної хвороби. 

Представники партій «Акцент», «Голос», «Демократична сокира», «Європейська солідарність», «Національний корпус» і «Правий сектор» домовилися висунути єдиного кандидата. За підсумками рейтингового голосування переможцем став представник «Нацкорпусу» Костянтин Немічев. Невдовзі «Акцент» і «ЄС» відкликали свої підписи під протоколом.

«Європейська солідарність» вирішила висунути своїм кандидатом підприємця Олександра Скорика.

Слухайте також подкаст «Вибори у Харкові: чим завершилися перемовини про єдиного кандидата»

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.