Шустер закінчив попсово

  Напередодні досить пізно повернувся додому – ближче до опівночі. Депутата Родзинського «відпрацьовував» (хто не в темі – сюди). Ввімкнув телевізор, поклацав по каналам. Зупинився на Савіку на національному – вже над кінець програми.

  Що обговорювали в самому тілі програми – не знаю. Скоріш за все говорили про суд над Юлею, неформальну зустріч Януковича та Путіна, а, відтак, і про ціну за газ, прогулянку журналістами в Межигір»ї… ще щось. Я потрапив на рекламу фестивалю в Криму. В ефірі заспівали ТНМК, Грін Грей, С.К.А.Й. та ще хтось, мені невідомий. Після пісні пішли кінцеві титри.

 alt

  Нагадало Прожекторперісхілтон. Вони наприкінці програми теж співають пісень. Але ж до цього впродовж всієї програми те й роблять, що жартують. А в шоу Шустера, якщо й смішно, то тільки від абсурдності. Загалом – передача політична (читай – серйозна). І тут наприкінці – «таны, пляски».

  Не знаю які бджоли рояться в голові ведучого, але поставити крапку піснею – щось для мене незрозуміле.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.