Web Analytics

Шукав «неблагонадійних»: правоохоронця з Вовчанська обвинувачують у зраді — ДБР

До суду скерували обвинувальний акт щодо правоохоронця з Вовчанська Харківської області. За даними слідства, під час окупації міста він перейшов на бік російських загарбників.

Під час окупації правоохоронець влаштувався до створеного загарбниками незаконного «відділення поліції №3» у Вовчанську — став «заступником начальника», кажуть у Державному бюро розслідувань.

«Він організував збір зброї у мисливців, оскільки окупанти боялись спротиву місцевого населення. Також він здавав своїм російським хазяям правоохоронців, які не зрадили присязі, та розшукував «неблагонадійних» серед місцевих», — кажуть у бюро.

Після деокупації міста чоловік виїхав до росії.

Детективи ДБР завершили спецрозслідування і скерували справу до суду. Правоохоронця звинувачують у державній зраді — за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за цією статтею — довічне ув’язнення.

Після деокупації війська рф регулярно піддають Вовчанськ обстрілам. Фото: ГУНП у Харківській області


Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо жителя Вовчанська, якого також звинувачують у співпраці з російськими загарбниками. За даними слідства, він погодився стати «мером» міста під час окупації.