Що потрібно для тріумфу зла?

Харківська обласна організація ВО «Свобода» звертається до членів комісій, спостерігачів та журналістів від усіх політичних партій та кандидатів, що зафіксували порушення під час голосування і підрахунку голосів на виборах 31 жовтня 2010 року, звертатися до нашого обласного штабу. «Свобода» готова забезпечувати подальший розгляд усіх актів і скарг, що стосуються процесу голосування і підрахунку голосів на виборах.

Приводом до звернення стали численні повідомлення про порушення, що наразі надходять до штабу Харківської «Свободи». Усвідомлюємо, що представниками інших партій на дільницях Харкова та області зафіксовано протизаконні дії, що значною мірою впливають на кінцевий результат перегонів. Водночас керівництво цих партій, розраховуючи на «крісельні» подачки з боку переможців, не дає ходу актам і скаргам, складеним їхніми людьми на дільницях.

Водночас Всеукраїнське об‘єднання «Свобода», незалежно від ймовірної розстановки сил у місцевих радах Харківщини, готове до останнього захищати законний вибір слобожан. З цієї точки зору бездіяльність інших партій на тлі зафіксованих порушень грає проти них самих. Так само політичні сили, що володіють даними про порушення та свідомо не розголошують їх, нестимуть моральну відповідальність за узурпацію влади на Харківщині біло-синім олігархічним кланом.

Нагадуємо істину, озвучену колись англійцем Едмундом Бьорком: усе, що потрібно для тріумфу зла, – це щоби чесні люди нічого не робили. Сьогодні саме за таким сценарієм влада в Харкові і області може опинитися в руках антинародного режиму, незалежно – велике чи «мале» зло він представлятиме. Воднораз відсутність дієвої конструктивної опозиції в місцевих радах ґарантуватиме узурпаторам безкарність.

Закликаємо всіх, хто виявив порушення на виборах до органів місцевого самоврядування Харківщини, оформлювати їх відповідно до вимог Закону про місцеві вибори. Тільки так ми матимемо реальні механізми протидії фальсифікаціям. У цьому разі Ви можете звернутися до обласного штабу «Свободи» за адресою: Харків, вул. Сумська, 63, оф. 3, телефонами: (057) 714-17-07 та (067) 570-66-05 або за допомогою електронної пошти:kharkiv@svoboda.org.ua.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.