Web Analytics

Сергій Тарута заявив про об'єднання з Юлією Тимошенко

Кандидат в президенти Сергій Тарута заявив про підтримку кандидатки Юлії Тимошенко на президентських виборах і об'єднання з її командою.  

Про це він заявив на спільній прес-конференції з Тимошенко, яку транслював UA: Перший в Facebook. 

«Наша команда спільна буде ще більш сильною», — сказала Тимошенко. 

На уточнююче питання, чи знімає Тарута кандидатуру, він відповів: «Ми зараз об'єднуємо наші команди. Ми залишаємося у виборчому процесі, і наші команда, яка сьогодні створила всі виборчі дільниці, і окружні, вона буде працювати на те, щоб підтримати Юлію Володимирівну і щоб захистити цей вибір». 

Скріншот відео UA: Новини

Прізвище Тарути залишиться у бюлетені, адже час офіційного відкликання кандидатури минув. 

«Там буде моя фамілія, це все буде, але команда буде працювати на перемогу, тому що зараз час все ж таки перемагати, дуже великий ризик, коли кожна кандидатура буде забирати частину, яка може бути критичною для перемоги», — сказав політик. 

За словами Юлії Тимошенко, об'єднання ініціював Сергій Тарута. 

Біля свого підпису меморандуму про об'єднання, яку тримав під час прес-конференції Тарута, Тимошенко лишила малюнок у вигляді сердечка. 

ЦВК зареєструвала нардепа Сергія Таруту кандидатом в президенти 29 січня. Його висунула партія «Основа».

З 44-х зареєстрованих кандидатів п'ятеро відкликали свої кандидатури у встановлений законом термін, відтак бюлетень для голосування в день виборів міститиме 39 прізвища. Довжина бюлетеня складе 80 см.