Серед хворих на коронавірус на Харківщині — медпрацівниця

На 12 квітня у Харківській області 11 підтверджених випадків коронавірусу. Три з них — за останню добу. Зареєстровані ще три нові підозри.

Як повідомив голова Харківської ОДА Олексій Кучер, останні захворілі — жительки Харкова, Балаклії та Лозової, 39, 42 та 62 років.

«Госпіталізовані. У тяжкому стані серед них нікого немає. Одна із захворілих — медпрацівниця, працювала в Кропивницькому. Інша — мала контакт з чоловіком, у кого підтверджений діагноз. Щодо третьої — походження захворювання уточнюється, перебування за кордоном заперечує», — написав Кучер.

У двох випадках встановлені і самоізольовані три контактні особи. В одному випадку контакти уточнюють.

«Усього встановлено 357 контактних осіб щодо підтверджених випадків захворювань на COVID-19 та ще не підтверджених підозр. Також за добу було зареєстровано 3 нових випадки підозри на COVID-19», — зазначив голова ОДА.

Таким чином на Харківщині з початку процесу реєстрації зафіксовано 59 підозр, з них:

  • 11 випадків підтверджено;
  • 19 спростовано;
  • інші перевіряються. 

Померлих або осіб, які одужали, серед хворих на коронавірус на Харківщині немає, стверджують в ОДА.

Більше на тему: Хроніка подій із захворюваністю на COVID-19 у Харкові

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.