Web Analytics

Семеро дітей дістали поранень від вибуху протипіхотної міни в Ізюмі

Троє хлопців та четверо дівчат дістали осколкових поранень в Ізюмі внаслідок вибуху протипіхотної міни «Пелюстка» 3 лютого. 

Вибух стався 3 лютого близько 20:00, повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов

«Сьогодні близько 20:00 в Ізюмі 7 підлітків (3 хлопців та 4 дівчат) 14-17 років знайшли фрагмент протипіхотної міни «пелюстка». Один з підлітків підняв міну із землі та кинув поруч з іншими. Міна здетонувала. Внаслідок вибуху всі діти отримали осколкові поранення. Їхній стан задовільний. Проте 5 з них все ж було госпіталізовано в Ізюмську лікарню», — повідомив Синєгубов. 

За його словами, загрози життю дітей немає. 


У Харківській ОВА нагадують про високу мінну небезпеку в області. Рятувальники просять бути уважними, не підходити та не чіпати підозрілих предметів, а також одразу повідомляти про них до ДСНС або поліції. 


‼️Сьогодні близько 20:00 в Ізюмі 7 підлітків (3 хлопців та 4 дівчат) 14-17 років знайшли фрагмент протипіхотної міни "пелюстка". Один з підлітків підняв міну із землі та кинув поруч з іншими. Міна здетонувала.
Внаслідок вибуху всі діти отримали осколкові поранення. Їхній стан задовільний. Проте 5 з них все ж було госпіталізовано в Ізюмську лікарню. Наразі їх життю загрози немає.