Web Analytics

СБУ попередила про контрдиверсійні заходи в Харкові: які обмеження можливі

У Харкові з 24 липня правоохоронці та військові перевірятимуть документи, оглядатимуть транспорт, перекриватимуть деякі вулиці. Містян просять з розумінням поставитися до можливих незручностей.

Про це повідомив речник Управління СБУ в Харківській області Владислав Абдула.

«Як і раніше, головною метою запланованих заходів є підвищення безпеки мирного населення Харкова, посилення захищеності об’єктів критичної інфраструктури, а також виявлення та затримання можливих диверсійних груп», — написав він у Facebook.

З 24 липня у Харкові проводитимуть:

  • огляди окремих територій;
  • перевірку документів;
  • огляд автомобілів;
  • також можливе обмеження проходу чи проїзду деякими вулицями.

У запланованих заходах візьмуть участь працівники СБУ, поліції та прокуратури, службовці ЗСУ, Нацгвардії, прикордонної служби та Військової служби правопорядку тощо. Передбачається, що вони залучатимуть військову техніку, озброєння та радіотехнічні засоби.

СБУ просить містян і гостей Харкова з розумінням поставитися до можливих незручностей та вимог правоохоронців. Також — мати із собою посвідчення особи.

«Принагідно закликаємо громадян дотримуватися режиму комендантської години, не ігнорувати сигнали тривоги та не допускати несанкціонованого поширення інформації про переміщення, рух або розташування особового складу і військової техніки Збройних Сил України чи інших військових формувань», — додав Абдула.

СБУ разом з Силами оборони України розпочинає у Харкові масштабні контрдиверсійні заходи З понеділка 24 липня Служба...

Опубликовано Vladislav Abdula Воскресенье, 23 июля 2023 г.

 


Харківські правоохоронці затримали двох посадовців Південної залізниці. Чоловіків підозрюють у розтраті, службовому підробленні та хабарництві — за інформацією СБУ, їхні дії могли зірвати постачання техніки на фронт.

 Фото на головній: Управління СБУ в Харківській області