Web Analytics

Рябошапка повернув Каська до ГПУ та звільнив прокурорів восьми областей

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка призначив своїм першим заступником Віталія Каська, який у 2014-2016 роках обіймав посаду заступника генпрокурора.

Наказ про призначення Каська першим заступником підписано 5 вересня, повідомили сьогодні у прес-службі ГПУ

Віталій Касько. Фото: facebook.com/v.kasko

Віталій Касько закінчив Львівський державний університет ім.Івана Франка у 1998 році. Того ж року розпочав роботу в органах прокуратури, а саме у Львівській транспортній прокуратурі.

З 1999 по 2002 роки працював на посадах від старшого слідчого до начальника слідчого відділу в прокуратурі Львівської області. З 2002 по 2005 роки – старший прокурор Генеральної прокуратури України. У 2005-2007 роках займався юридичною практикою. Повернувся до Генеральної прокуратури у 2007 році на посаду начальника міжнародно-правового управління, де пропрацював до 2010 року. З 2010 по 2014 роки займався адвокатською діяльністю.

У 2014 році призначений заступником генерального прокурора України Віктора Шокіна. Звільнився з посади у 2016 році та продовжив здійснювати адвокатську діяльність.

Як зазначає «Українська правда», свого часу Касько заявив, що Шокін нав’язував йому інструкції народного депутата від президентської партії «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенка, а також відсторонив від розслідування справи так званих «діамантових прокурорів». Також проти Каська було відкрито провадження за підозрою у шахрайстві із приватизацією службової квартири в Києві. Касько пішов у відставку, згодом кримінальне провадження проти нього було закрите.

Генпрокурор України Руслан Рябошапка. Скріншот/YouTube

Окрім того, сьогодні генпрокурор Руслан Рябошапка звільнив прокурорів ще восьми областей — Волинської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Рівненської, Сумської та Тернопільської областей.

Раніше він звільнив прокурорів Вінницької, Житомирської, Одеської та Черкаської областей.


Прокурор Харківської області був перепризначений на посаду на новий термін ще колишнім генпрокурором Юрієм Луценком і на сьогодні продовжує роботу.