Web Analytics

Російський обстріл центру Харкова 2 січня пошкодив зоопарк: тварини зазнали стресу

Під час російського ракетного обстрілу в Харківському зоопарку вилетіло скло в будівлі адміністрації, приміщеннях на вході з боку узвозу Клочківського та біля нього. 

Тварини фізично не постраждали, розповіла «МедіаПорту» речниця Харківського зоопарку Жанна Сусло

«Слава Богу, тварини усі живі. Звісно, вони зазнали стресу від цих звуків. Що стосується пошкоджень, то повилітало скло, пошкоджений екран на вході до зоопарку. Наші працівники намагаються все привести до ладу», — розповіла Жанна Сусло. 

Пошкоджений вхід Харківського зоопарку з боку Клочківського узвозу. Російська ракета вдарила у двір житлового будинку через дорогу від зоопарку

Фахівці зоопарку спостерігають за поведінкою тварин, але особливих змін до раціону або розпорядку дня спеціально не вносять, додала Жанна Сусло. 

«Потрібно, щоб усе відбувалося у звичному режимі, за планом, якщо якісь процедури або щось інше. Щоб вони не відчували якихось змін. Наші тварини не виїжджали від початку війни, тому, на жаль, звикли до різного роду звуків», — пояснила речниця Харківського зоопарку. 

Харків'яни рятували тварин 

Під час ракетної атаки 2 січня харків'яни рятували тварин — поранений хлопець Іван з вулиці Бакуліна витяг з пошкодженого будинку собаку.

Сергій Прескорник. Фото: ujinpres/Instagram

Харківський спортсмен і волонтер Сергій Прескорник відшукав кота Сімбу. 

Блок новин за темою