Web Analytics

росія зосередила 100-тисячне військо на Лимано-Куп'янському напрямку — Східне угруповання ЗСУ

Російська армія сконцентровує сили на Лимано-Куп'янському напрямку. 

Про це повідомив у телемарафоні 17 липня речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий

«На Лимано-Куп'янському напрямку ворог зосередив дуже потужне угруповання — більше 100 тисяч особового складу, більше 900 танків, близько пів тисячі артилерійських систем, 370 реактивних систем залпового вогню. Щоб ми розуміли, на піку кількості в Афганістані радянських військ було 120 тисяч... Ворог сконцентрував там десантні підрозділи, найкращі мотопіхотні підрозділи, як додаткову підтримку — бойовий армійський резерв, територіальні війська, приватні компанії, роти штурмові, і зосереджують все, щоб прорвати нашу оборону. Наші воїни гідно, стійко тримають оборону, не дають ворогу остаточно перехопити ініціативу, тому завдають постійні удари», — сказав Череватий. 

Сергій Череватий розповів про концентрацію військ ЗСУ на Куп'янському напрямку

За його словами, українська армія знищує російські війська та техніку ворога.  

«Відтак, йому потрібно її оновлювати, ротувати свій особовий склад. Плюс на фоні того, що вони анонсували ще на початку весни великий стратегічний наступ, їм хочеться понад усе показати хоч якийсь успіх. Тому вони саме на цьому напрямку сконцентрували максимум своїх зусиль і докладають просто все, що можуть і не можуть, щоб показати, що вони ще здатні на якісь наступальні дії», — сказав Череватий. 

Military Media Center, що координується Міноборони України, повідомляє із посиланням на командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського, що російська армія перейшла у наступ на Куп'янському напрямку. 

«Оперативна обстановка на Східному напрямку залишається складною. З метою зупинити наступальні дії наших військ в районі Бахмута ворог активно перекидає на цей напрямок додаткові сили і засоби, основу яких складають частини повітряно-десантних військ. Водночас ворог перейшов у наступ на Куп’янському напрямку, поставивши перед собою мету розгромити наші війська в районі Куп’янська і продовжити наступ в глибину наших бойових порядків», — повідомив Сирський. 

Олександр Сирський відвідав бойові бригади ЗСУ на сході України. Фото: Military Media Center

«Окремо з командирами відпрацювали і прийняли всі необхідні рішення для стабілізації обстановки на Лиманському напрямку. Всі командири розуміють важливість поставлених завдань щодо знищення противника, продовження наступальних дій та утримання оперативної ініціативи на нашому боці», — йдеться у дописі. 

Дивіться коментар Череватого в TikTok