Web Analytics

росія «вперто готується взяти реванш»: Сирський розповів про бої на Куп’янському напрямку

За оцінками Сухопутних військ ЗСУ, ситуація на східних напрямках — Куп’янському, Лиманському та Бахмутському — залишається складною.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.

«Противник не полишає свої плани вийти на кордони Донецької та Луганської областей, вперто готується взяти реванш та перехопити оперативну ініціативу», — зазначив він.

За інформацією Сирського, на головних напрямках східного фронту ситуація така:

  • на Куп'янському: російська армія завершує підготовку штурмових загонів, щоденно обстрілює позиції Сил оборони з артилерії;

  • на Лиманському: триває заміна російських підрозділів на частини 25-ї армії, сформовані та перекинуті з території рф;

  • на Бахмутському: тривають запеклі бої, армійці рф намагаються утримати займані позиції, але ЗСУ їх вибивають.

Олександр Сирський додав, що відвідав військові частини оперативно-тактичних угруповань «Лиман» і «Соледар» — обговорив з командирами можливі варіанти дій російського війська.

«Основне наше завдання — забезпечити надійну оборону, не допустити втрату займаних рубежів та позицій на Куп'янському і Лиманському напрямках, а також успішно просунутись вперед та вийти на визначені рубежі на Бахмутському напрямку. Та головне — зробити це з мінімальними втратами серед наших захисників», — цитує командувача пресслужба Сухопутних військ.

Фото: Facebook/Сухопутні війська ЗСУ


Як розповідав розвідник батальйону «Вовки Да Вінчі» Сергій Філімонов, на Куп’янському напрямку російські підрозділи накопичили сили та намагаються контратакувати, застосовують дрони та хімічну зброю. Ситуацію він назвав, складною, але на цей час стабілізованою.