Web Analytics

Рідним загиблих і пораненим від удару по Грозі нададуть матеріальну допомогу з бюджету Харківщини

Рідні загиблих і поранені від удару росіян по с. Гроза на Харківщині отримають грошову допомогу з обласного бюджету та одноразові виплати від міжнародних організацій.

Відповідне рішення прийняла спільна комісія ОВА та обласної ради, повідомила пресслужба Харківської обласної військової адміністрації.

Фото: Telegram Олега Синєгубова

«З обласного бюджету буде виділено по 30 тис. грн допомоги 37-ми родинам загиблих у селі Гроза. Ще 6 сімей, де постраждалі перебувають у важкому стані, отримають по 50 тис. грн»,
— йдеться у повідомленні. 

Начальник обласної військової адміністрації Олег Синєгубов додав, що до надання фіндопомоги зараз залучають міжнародних партнерів України. 

Фото: Telegram Олега Синєгубова

«Зокрема, вже досягнуто домовленостей із Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ щодо виплат 6600 грн на кожну постраждалу дитину та кожній постраждалій родині, де є діти. Також ОВА має домовленість із французькою гуманітарною організацією ACTED, що є партнером ООН, про виплати 10800 грн на кожну постраждалу особу», — зазначили в адміністрації. 

Фото: Telegram Олега Синєгубова

5 жовтня російські війська завдали ракетного удару по магазину-кафе в с. Гроза на Харківщині. Щонайменше 51 людина загинула, одна постраждала померла того ж дня в лікарні. Ще шість людей отримали важкі поранення.
Читайте також:  Ідентифіковані 49 загиблих від обстрілу по Грозі на Харківщині

Блок новин за темою
Фото: Telegram Олега Синєгубова