Рада політичних партій, або як Добкін з'їхав з теми

27 жовтня поточного року голова облдержадміністрації Михайло Добкін оголосив, що незалежно від результатів виборів він ініціюватиме створення ради політичних партій при Харківській обласній державній адміністрації.
1 листопада, по завершенні виборчої ночі «хубєрнатор» одразу підняв істерику щодо «завеликих» успіхів ВО «Свобода» в Україні та на Харківщині. Незважаючи на це, Харківська «Свобода» заявила, що готова ввійти до ради: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/017558/.
Минув місяць, але жодного кроку на скликання ради так і не було зроблено: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/018145/
Ще трохи часу минуло, і ось Добкін розродився цілим розпорядженням: http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/4438. «До складу громадської ради при облдержадміністрації можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших підприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України». Усі, окрім представників політичних партій.
Таким чином, Михайло Добкін знайшов м‘який спосіб з‘їхати з розмови про раду політичних партій. Адже від вичерпного наведеного вище переліку організацій партії відрізняються маленькою деталлю. Партія має на меті прямо впливати на реалізацію влади того чи іншого рівня згідно зі своєю програмою.
А гіперлінк з новиною за 27 жовтня (http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/3332) видає знайому всім користувачам інтернету «помилку 404». Немає такої сторінки! Так само було з новиною про підтримку Аваковим вітренківців на виборих до обласної ради.
Якщо відверто, я і не очікував серйозно на запрошення "Свободі" увійти до Ради політичних партій. Чекати цього від представника орди було би несерйозно.
Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.