Web Analytics

«Пиріг і Батіг» представить у Харкові першу частину альбому «Замордовані»

9 червня львівський фолькгурт «Пиріг і Батіг» за участі американського виконавця Бена Стюарта та українки Ольги Стернейчук виступить у Харкові в межах третього «деокупаційного туру Харківщиною». Візуальна складова проєкту належить харківській художній студії Aza Nizi Maza. 

«Пиріг і Батіг» привезуть до Харкова першу частину нового проєкту «Замордовані» — «Замордовані. Подзвін перший».

«Се щемкий в усіх сенсах матеріал, робота над котрим почалась з початком повномасштабного вторгнення і триває досі, бо ще тре утнути наступні частини. Згрубша, сама назва — «Замордовані» вже натякає на певні трагічні речі, які, на жаль, не раз траплялись з нашим Краєм, а відтак переживаємо їх і нині… Такий-от підготували вам, музичний скарб, заклятий у віртуальні простори, метафоричний передзвін між минулим і сьогоденням, в котрому плекаємо памʼять за усіх замордованих, і вшановуємо сі часи їхніми ж творами», — описує «Пиріг і Батіг». 

В альбом увійшли пісні на слова убитих радянською владою митців та діячів Григорія Чупринки, Євгена Плужника, Миколи Вороного, Василя Бобинського, Миколи Свідзінського та Василя Вишиваного.

На сторінці гурту «Пиріг і Батіг» у Facebook можна подивитися серію дописів про твори і авторів з історичними фото, а також ілюстраціями від Aza Nizi Maza.

Проєкт відбувається за підтримки посольства США в Україні. У ньому беруть участь американський виконавець Бен Стюарт та українка Ольга Стернейчук.

Вхід на концерт у Харкові в артпросторі Art Area ДК — за благодійною пожертвою. Початок о 18:30.

«Мінімального донату не призначаємо, бо дуже хочеться зробити музичну магію доступною для якомога більшої кількості бажаючих», — повідомили організатори. 

Зібрані гроші передадуть фонду Musicians Defend Ukraine, прикордонникам і 3-й окремій штурмовій бригаді.

Блок новин за темою