Web Analytics

Прикордонники перехопили на Харківщині дрон з даними про позиції армії рф

Українські захисники здобули інформацію про розташування російських підрозділів і скерували на позиції безпілотники-камікадзе.

Дрон перехопили та посадили на Харківщині бійці бригади «Сталевий кордон», повідомили в Державній прикордонній службі.

«Як виявилося, цінним був не стільки сам безпілотник, скільки відеозаписи, що містилися на його флешці — адже через брак професіоналізму оператор цього дрона зафільмовував власні стартові позиції», — зазначають у ДПСУ.

Деталі навели бійці «Мальборо» та «Тунгус», які перехопили безпілотник. За словами «Тунгуса», прикордонники помітили його під час чергування в Плетенівці. 

«Уточнив, чий це дрон — виявилося, що ворожий. Після шестихвилинної боротьби змогли приземлити. Його вдалося забрати цілим та добути інформацію, що була на самому дроні», — розповів «Тунгус».

Прикордонники вивчили карту пам’яті та дізналися, що військові рф розмістилися в будівлі пункту пропуску «Шебекіно». 

«На відео записане все! Що там, яка техніка, скупчення людей, звідки вони літають — просто надали свої цілі», — каже «Мальборо».

«Оператор почав зйомку на своїх позиціях. Це був просто подарунок!» — додав «Тунгус».

За словами бійця, саме звідти окупанти обстрілювали українських захисників. Невдовзі Сили оборони вдарили по позиціях дронами-камікадзе.

Фатальна «розвідувальна» помилка: росіяни втратили важливий БпЛА

‼️Фатальна «розвідувальна» помилка: росіяни втратили важливий БпЛА Ворожий дрон із цінною інформацією вдалося перехопити й посадити на Харківщині прикордонникам «Сталевого кордону». І, як виявилося, цінним був не стільки сам безпілотник, скільки відеозаписи, що містилися на його флешці – адже, через брак професіоналізму, оператор цього БпЛА зафільмовував власні стартові позиції. Вивчивши карту пам’яті, нашим бійцям стали відомі усі подробиці розташування ворожих сил у будівлях російського пункту пропуску «Шебекіно». Логічно, що невдовзі по цих позиціях полетіли наші дрони-камікадзе. Подробиці «факапу» росіян – у відео👇

Опубликовано Державна прикордонна служба України Среда, 19 июня 2024 г.

Бійці Національної гвардії взяли в полон трьох російських військових неподалік Липців. 

Чільне фото: Харківська ОВА

Блок новин за темою