Проїзд площею Свободи перекрили більш ніж на тиждень

На час підготовки до святкування Дня міста і Дня Незалежності у Харкові обмежили проїзд площею Свободи.

Про можливі незручності попередили у пресслужбі Харківської міськради.

«Це пов'язано з підготовкою та проведенням на площі Свободи святкових заходів, присвячених 78-й річниці визволення Харкова від нацистських загарбників, Дню міста, Дню Державного прапора України та 30-тій річниці незалежності», — пояснили у мерії.

З 16 по 24 серпня забороняють проїзд площею Свободи на ділянці від перехрестя вул. Сумської та вул. Свободи до Каразинського університету.

Проїхати спочатку можна буде з правого боку площі — від вул. Сумської до вул. Трінклера, але з 21 до 24 серпня там також перекриють рух і заборонять паркуватися.

Автобуси №20е, 119е ходитимуть так: вул. Сумська — пр. Незалежності — вул. Трінклера — пл. Свободи — пр. Науки і далі за маршрутом.

Площа Свободи


Святкувати День міста і День Незалежності в Харкові планують до 29 серпня. У програмі — концерти, виставки, спортивні змагання, покладання квітів тощо. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.