Web Analytics

Прокуратура просить домашнього арешту для ексзаступника голови ХОДА

Клопотання щодо обрання запобіжного заходу колишньому керівнику Департаменту капітального будівництва, ексзаступнику голові Харківської обласної державної адміністрації надійшло до Київського районного суду.

Як повідомили «МедіаПорту» у пресслужбі прокуратури Харківської області, прокурор проситиме суд обрати підозрюваному у службовій недбалості запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Обґрунтування позиції озвучать на засіданні суду, пояснили у пресслужбі. 

Євгеній Шахненко очолював управління, потім Департамент капітального будівництва, був заступником голів Харківської обладміністрації Ігоря Райніна та Юлії Світличної. Звільнився у червні 2019. Фото: Харківська облрада/Архів

Засідання призначене на 11.00 31 жовтня, повідомила керівниця апарату Київського районного суду Наталія Бардіна. Слідчий суддя — Світлана Шаренко.


Ексзаступника голови ХОДА Євгенія Шахненка підозрюють за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що призвела до тяжких наслідків). Справа стосується реконструкції Малоданилівських очисних споруд, під час якої, за версією слідства, державі нанесли збитки у сумі близько 18 млн грн. 

Ще один підозрюваний у справі — колишній начальник одного з управлінь Харківської обласної державної адміністрації. 

«Досудовим розслідуванням встановлено, що протягом 2014-2015 років колишній начальник Департаменту та колишній начальник управління даного Департаменту Харківської обласної державної адміністрації безвідповідально поставилися до покладених на них обов'язків, внаслідок чого департаментом був погоджений договір з однією з приватних фірм на виконання будівельно-демонтажних робіт по реконструкції очисних споруд селища Мала Данилівка Дергачівського району Харківської області», — заявив прокурор Харківської області Олександр Фільчаков.