Web Analytics

Прокуратура оскаржує домашній арешт ексчиновниці Харківської міськради

Харківська обласна прокуратура просить взяти під варту із можливістю внесення застави ексначальницю управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міськради Вікторію Грецьку-Миргородську, якій суд першої інстанції обрав запобіжний захід у вигляді часткового домашнього арешту.

Харківський апеляційний суд призначив розгляд скарги прокурора Павла Тищенка на 1 листопада, йдеться на сайті Судова влада.  

Джерело: court.gov.ua

У складі колегії суддів — Сергій Шабельніков (головуючий), Олена Кружиліна та Ростислав Гєрцик. 

У скарзі прокуратура просить суд обрати підозрюваній запобіжній захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у сумі 3 млн грн, повідомив «МедіаПорту» речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко. 

За його словами, аналогічні вимоги прокуратури — і щодо другого підозрюваного у справі Віталія Зайцева.


У вересні правоохоронці оголосили ексчиновниці міської ради Вікторії Грецькій-Миргородській та підприємцю та колишньому в. о. ректора НАУ «Харківський авіаційний інститут» Віталію Зайцеву підозри за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого за попередньою змовою групою осіб та в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах).

За версією слідства, Грецька-Миргородська у змові з Зайцевим витратили 3 млн грн з бюджету Харкова на програмне забезпечення для безпілотників, яких місто не мало і замовляти не планувало. У листопаді-грудні 2022 року, як стверджують в СБУ, «зловмисники уклали низку договорів між міськрадою та ФОП, штучно «підтягнувши» їх нібито під виконання міської цільової програми інноваційної діяльності», частину грошей поділили між собою.

25 вересня Московський райсуд Харкова обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді часткового домашнього арешту. Провини вони не визнають. 

Блок новин за темою