Web Analytics

Прокуратура оскаржить рішення суду про демонтаж намету, якщо таке буде — Данильченко

Прокуратура Харківської області готова оскаржувати рішення суду про демонтаж намету «Все для перемоги» на майдані Свободи в разі його прийняття. 

Про це сьогодні у Харкові на засіданні виїзної Тимчасової слідчої комісії щодо нападів на активістів заявив прокурор Харківської області Юрій Данильченко

«Якщо таке рішення відбудеться, я вас запевняю, що негайно буде подана апеляція. І перше питання, яке буде поставлене, вимога до апеляційної інстанції — призупинити дію цього рішення, якщо таке буде, до розгляду апеляційної інстанції», — сказав він. 

Начальник Головного управління Нацполіції у Харківській області Валерій Сокуренко вважає, що до суду справа не дійде. 

Зліва направо: прокурор Харківської області Юрій Данильченко, начальник УСБУ у Харківській області Андрій Носач, начальник ГУ Нацполіції у Харківській області Валерій Сокуренко

«Я переконаний, що воно все буде в рамках чинного законодавства, і отакого рішення суду про припинення цієї акції ми просто не отримаємо. Ніколи», — сказав Сокуренко. 

Начальнику поліції Харківщини відомо, що комунальники виїжджали на ділянку поруч із наметом. 

«Розмови ведуться в різних площинах. В тому числі розказують, що щось з каналізацією там не так. Якщо, наприклад, прорве там каналізацію, якимось чином. Прорве… Ми бачили фонтани і у Києві, і у Харкові. Зимою інколи деякі ділянки виглядали, як долина гейзерів на Камчатці. Я думаю, що ми відсунемо цей намет на три кроки чи на чотири, але суті це не поміняє», — сказав Сокуренко. 

— Захищати поліція буде?

— Захищати буде. І цих людей, які налаштовані, скажімо так, на порушення громадського порядку і законності, вони будуть затримані, — відповів начальник облуправління поліції. 

Читайте такожЗупинити протест на площі Свободи може тільки суд — Сокуренко